ایران کناف | سالن اجتماعات
" سیستم های ساخت و ساز خشک کناف " l سیستم ساخت و ساز خشک l دیوارهای پوششی و جداکننده l سقف کاذب مشبک و یکپارچه l صفحات گچی و سیمانی l تایل سقفی و مقاطع فولادی
کناف سقف کاذب کناف سقف سقف کناف کناف سقف پذیرایی سقف کاذب کناف طرح کناف کناف کاری طرح سقف کاذب عکس کناف مدل کناف سقف طرح سقف کناف مدل سقف کاذب کناف انواع سقف کاذب اجرای سقف کاذب تایل گچی سقف مشبک ساخت و ساز خشک سیستم کناف مقاطع فولادی سقف یکپارچه صفحات گچی صفحات سیمانی دیوار های پوششی
2418
rtl,portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-2418,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,

سالن اجتماعات

 
دسته بندی
گالری دکوراسیون
درباره نویسنده

 سالن اجتماعات

    اين فضا به لحاظ کاربردي شرايط خاصي دارد که رعايت نکات خاصي را نيز مي طلبد؛ نکاتي چون آکوستيک بودن فضا، تنظيم نور محيط، نحوه قرار گیری صندلی ها  . . .

 

مطالب بیشتر درباره سالن اجتماعات

   در طراحی دکوراسیون سالن اجتماعات باید به مقدار نور و فضایی که در اختیار داریم توجه شود و به دلیل تعداد زیادی افرادی که می خواهند در سالن اجتماعات حضور یابند بایستی فضای میان صندلی ها طوری طراحی شود که مشکلی در رفت و آمد ها ایجاد نشود. انتخاب مناسب مبلمان سالن اجتماعات از قبیل میز سالن، صندلی، دکوراسیون، تریبون و چیدمان آنها از اهمیت بالایی برخوردار است.

   تجهیز سالن اجتماعات آپارتمان ها با افزودن سیستم های صوتی و تصویری و همچنین تغییر در طراحی داخلی فضا متناسب با شرایط طرح و نیاز ساکنین انجام می گیرد . مجموعه امکانات و تجهیزات این امکان را برای ساکنین ایجاد می کند تا بتوانند علاوه بر استفاده از سالن اجتماعات برای برگزاری جلسات و گردهمایی ها، از این فضا به عنوان سالن جشن و سالن سینما نیز استفاده کنند و بنابراین این خدمت باعث افزایش کاربری فضای سالن اجتماعات، ایجاد آرامش و آسایش برای ساکنین آپارتمان، کاهش هزینه برای ساکنین برای برگزاری مراسم های مشابه و ایجاد فضایی جذاب و مجهز برای جشن ها می شود .

0