ایران کناف | سالن اجتماعات
سیستم های ساخت و ساز خشک کناف
خرید کناف، فروش کناف، سقف کناف، سقف کاذب کناف، دیوارهای پوششی کناف، دیوارهای جداکننده کناف، سقف یکپارچه کناف، سقف مشبک کناف، طراحی کناف، کناف کاری، سیستم ساخت و ساز خشک کناف، اجرای کناف، نصب کناف، مدل کناف، پکیج کناف، کناف اتاق خواب، کناف آشپرخانه، مشاوره کناف، مدل کناف، طرح کناف، پروفیل کناف
2418
rtl,portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-2418,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,

سالن اجتماعات

 
دسته بندی
گالری دکوراسیون
درباره نویسنده

 سالن اجتماعات

    اين فضا به لحاظ کاربردي شرايط خاصي دارد که رعايت نکات خاصي را نيز مي طلبد؛ نکاتي چون آکوستيک بودن فضا، تنظيم نور محيط، نحوه قرار گیری صندلی ها  . . .

 

مطالب بیشتر درباره سالن اجتماعات

   در طراحی دکوراسیون سالن اجتماعات باید به مقدار نور و فضایی که در اختیار داریم توجه شود و به دلیل تعداد زیادی افرادی که می خواهند در سالن اجتماعات حضور یابند بایستی فضای میان صندلی ها طوری طراحی شود که مشکلی در رفت و آمد ها ایجاد نشود. انتخاب مناسب مبلمان سالن اجتماعات از قبیل میز سالن، صندلی، دکوراسیون، تریبون و چیدمان آنها از اهمیت بالایی برخوردار است.

   تجهیز سالن اجتماعات آپارتمان ها با افزودن سیستم های صوتی و تصویری و همچنین تغییر در طراحی داخلی فضا متناسب با شرایط طرح و نیاز ساکنین انجام می گیرد . مجموعه امکانات و تجهیزات این امکان را برای ساکنین ایجاد می کند تا بتوانند علاوه بر استفاده از سالن اجتماعات برای برگزاری جلسات و گردهمایی ها، از این فضا به عنوان سالن جشن و سالن سینما نیز استفاده کنند و بنابراین این خدمت باعث افزایش کاربری فضای سالن اجتماعات، ایجاد آرامش و آسایش برای ساکنین آپارتمان، کاهش هزینه برای ساکنین برای برگزاری مراسم های مشابه و ایجاد فضایی جذاب و مجهز برای جشن ها می شود .

0