ایران کناف | اتاق لباس
" سیستم های ساخت و ساز خشک کناف " l سیستم ساخت و ساز خشک l دیوارهای پوششی و جداکننده l سقف کاذب مشبک و یکپارچه l صفحات گچی و سیمانی l تایل سقفی و مقاطع فولادی
کناف سقف کاذب کناف سقف سقف کناف کناف سقف پذیرایی سقف کاذب کناف طرح کناف کناف کاری طرح سقف کاذب عکس کناف مدل کناف سقف طرح سقف کناف مدل سقف کاذب کناف انواع سقف کاذب اجرای سقف کاذب تایل گچی سقف مشبک ساخت و ساز خشک سیستم کناف مقاطع فولادی سقف یکپارچه صفحات گچی صفحات سیمانی دیوار های پوششی
2569
rtl,portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-2569,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,

اتاق لباس

 
دسته بندی
گالری دکوراسیون
درباره نویسنده

اتاق لباس ( کلوزت )

  در یك اتاق خواب کوچک که به هم ریخته و شلوغ و مملو از لباس‌های مختلف است و لباس ها روی هم تلنبار شده‌اند، لباس پوشیدن بسیار مشكل است و باعث می‌شود‌ لباس‌های شما چروك شوند و گاهی از بین بروند. امروزه ساخت اتاق های کوچکی برای نگهداری و تعویض لباس  كه به آن‌ها اتاق نگهداری از لباس‌ها (walk-in closet ) می‌گویند در خانه هایی که فضای بزرگ تری دارند متداول شده است. در این اتاق‌ها با کمد های طبقه بندی شده و اکسسوری های مناسب شما هم به سادگی لباس‌های خود را مرتب و هم به راحتی آن‌ها را پیدا می‌كنید. به این ترتیب می توان، لباس‌ها را بسیار تمیز و پاكیزه نگه داشت و در عین حال هر چیزی از كفش، كیف، كلاه گرفته تا وسایل دیگر را می‌توان به ترتیب و در دسترس قرار داد.

   بهترین اتاق‌های نگهداری از لباس‌ها آن‌هایی هستند كه نقش فضای تعویض لباس را هم بازی می‌كنند و لباس پوشیدن را از فعالیتی استرس‌زا و سخت تبدیل به كاری لذت‌بخش و مفرح می‌كنند.

دکوراسیون اتاق لباس

  بهتر است از یك رنگ روشن روی قسمت‌های چوبی استفاده كنید، یك قالی یا فرش طرح‌دار به فضا اضافه كنید، و هم‌چنین یك نیمكت زیبا اضافه كنید تا هم به اتاق شما زیبایی بخشد و هم پوشیدن كفش‌ها و جوراب‌ها راحت‌تر انجام شود.

  در کمد و اتاق لباس از تركیب رنگ سفید و چوب استفاده كنید. به جای این‌كه اتاق نگهداری از لباس‌ها و طبقات و لباس های موجود در آن را تبدیل به فضای نیمه‌پنهان كنید، آن را به گونه‌ای طراحی كنید كه در كنار اتاق خواب در فضا بدرخشند.

   در اتاق نگهداری از لباس‌ها تاکید روی فضاهای نگهدارنده از کفش و کیف است تا تمام کیف‌ها و کفش‌ها در آن جا شود. ارتفاع قفسه‌ها به گونه‌ای طراحی شده تا هر کفشی با هر ارتفاع پاشنه‌ای در آن جا شود و در عین حال فضاهای نگهداری از کیف‌ها قادرند هر نوع کیفی را در خود جای دهند.

   اتاق‌های لباس‌ها معمولا امتدادی از اتاق خواب هستند، اما هم‌چنین می‌توان این فضا را در کنار حمام ساخت.

   رنگ‌های تیره، کمد دیواری های شیک و زیبا، و کمدهایی با روکش‌های چرمی به اتاق نگهداری و تعویض لباس‌ها حس و حالی جذاب و خاص داده‌اند. قرار دادن یک کاناپه کوچک باعث می شود تا فرد بتواند کفش‌های خود را به راحتی بپوشد و در عین حال آینه‌های قدی باعث شده‌اند تا فضا بزرگ‌تر به نظر برسد و فرد پس از پوشیدن هر لباس بتواند خود را در آینه ببیند.

   هم چنین اتاق لباس باید روشن باشد وجود یک پنجره یا نورپردازی مناسب می توانددر تعویض لباس و زیبایی آن موثر باشد.

2