ایران کناف | اتاق مهمان
" سیستم های ساخت و ساز خشک کناف " l سیستم ساخت و ساز خشک l دیوارهای پوششی و جداکننده l سقف کاذب مشبک و یکپارچه l صفحات گچی و سیمانی l تایل سقفی و مقاطع فولادی
کناف سقف کاذب کناف سقف سقف کناف کناف سقف پذیرایی سقف کاذب کناف طرح کناف کناف کاری طرح سقف کاذب عکس کناف مدل کناف سقف طرح سقف کناف مدل سقف کاذب کناف انواع سقف کاذب اجرای سقف کاذب تایل گچی سقف مشبک ساخت و ساز خشک سیستم کناف مقاطع فولادی سقف یکپارچه صفحات گچی صفحات سیمانی دیوار های پوششی
2459
rtl,portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-2459,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,

اتاق مهمان

 
دسته بندی
گالری دکوراسیون
درباره نویسنده

 اتاق مهمان

  دکوراسیون یک اتاق خوب برای مهمان باید ترکیبی از طراحی اتاق یک هتل با وسایل دکوری خاص و منحصر به فرد باشد. وقتی اتاقی را به عنوان اتاق مهمان طراحی می‌کنیم به اتاق‌های هتل فکر میکنیم، اما کمی آن‌جا را دنج‌تر طراحی میکنیم چون اتاق‌های هتل‌ها باید استریل شوند در صورتی‌که شما نیاز ندارید اتاق مهمان خانه‌ خود را استریل کنید.

مطالب بیشتر درباره اتاق مهمان

 قبل از چیدمان وسایل دکوری اتاق مثل مبلمان، رنگ و وسایل راحتی، مبنای ایجاد یک اتاق مهمان عالی و راحت باید بر اساس اندازه‌ی فضای اتاق و افرادی باشد که مهمان شما هستند.

   تخت مخصوص اتاق مهمان باید به رنگ‌های روشن و خطوطی ساده و تمیز باشد. در اتاق مهمان از هر چیزی که فضای اتاق را سنگین کند مثل روتختی‌های تیره، اجتناب میکنیم. فضای اتاق را طوری طراحی میکنیم که خیلی به هم ریخته نباشد، حتی اگر اتاق کوچک است راهکارهایی وجود دارد که وسایل مورد نیاز اتاق را جا بدهید و طوری اتاق را دکور کنیم که فضای شما وسیع جلوه داده شود. رنگ اتاق مهمان باید طوری باشد که به فضای کل اتاق آرامش دهد. رنگ‌های سرد مثل رنگ‌های آبی، ارغوانی و سبز فضای آرامش ‌بخش‌تری در محیط ایجاد می‌کنند.

   رنگ و سبک تخت خواب اتاق مهمان باید با بقیه‌ وسایل خانه باید هماهنگ باشد. از رنگ‌های مهیج دوری میکنیم . . . اگر به رنگ‌های زرد و قرمز علاقه دارید، از تن ملایم این رنگ‌ها مثل رنگ زرد روغنی استفاده میکنیم. بیشتر از رنگ‌های خنثی برای تختخواب و ملحفۀ آن استفاده میکنیم. افزودن تن رنگ‌های خنثی مورد پسند همه‌ افراد چه زن و چه مرد است. سایه‌های رنگ خاکستری انتخاب دیگری است که تقریباً مورد پسند همه است. بسیاری از زوج‌های جوان رنگ خاکستری را می‌پسندند. اگر رنگ خاکستری رنگ مورد علاقه‌ی شما نیست، می‌توان از سبز خاکستری یا آبی خاکستری یا خاکستری با خطوط موج‌دار سفید استفاده کنیم.

   اندازه و شکل اتاق خواب میهمان ، در کل بستگی به مقدار مبلمانی که مورد احتیاج است دارد. اگر تعداد میهمانها کم و تعداد تخت خوابها زیاد باشد، اتاق خواب حالت چندان جالبی را نخواهد داشت. ولی در کل میتوان برای اتاق خواب میهمان دو نفری، یک مساحت ۳ * ۴ را در نظر گرفت.

    موقعیت اتاق خواب میهمان، از نظر چشم انداز هم میتواند عاملی باشد برای لذت بخش بودن محیطی که میهمان در آن بسر میبرد. صبح به هنگام باز کردن پنجره اتاق خواب، و دیدن منظره های جالب و دلنواز، با هوایی لطیف و دلنشین، جذابیت محیط و فضا را برای میهمان دو چندان خواهد کرد. وقتی رنگ و فرم، به زیبایی و تناسب، در هم آمیزد، حاصلی چشمگیر و دیدنی برای هر بیننده ای در بر خواهد داشت. با یک رنگ آمیزی مناسب برای اتاق خواب میهمان و چیدمان اثاث اتاق ( همانند تختخواب ، میز و صندلی)، فضای دلپذیری را برای میهمان بوجود خواهد آورد. گذاشتن یک گلدان گیاه سبز در یک گوشه اتاق، رنگ قهوه ای سوخته میز و صندلی که بر روی آن کنده کاری و ظریف کاری شده است و رنگ چوبی روشن قوس دار تختخواب و نقش و نگار زیبا و مناسب رو تختی و هماهنگی میان این دو، سلیقه وصف ناپذیر میزبان خانه را توصیف خواهد کرد.

1