ایران کناف | اتاق مدیریت
" سیستم های ساخت و ساز خشک کناف " l سیستم ساخت و ساز خشک l دیوارهای پوششی و جداکننده l سقف کاذب مشبک و یکپارچه l صفحات گچی و سیمانی l تایل سقفی و مقاطع فولادی
کناف سقف کاذب کناف سقف سقف کناف کناف سقف پذیرایی سقف کاذب کناف طرح کناف کناف کاری طرح سقف کاذب عکس کناف مدل کناف سقف طرح سقف کناف مدل سقف کاذب کناف انواع سقف کاذب اجرای سقف کاذب تایل گچی سقف مشبک ساخت و ساز خشک سیستم کناف مقاطع فولادی سقف یکپارچه صفحات گچی صفحات سیمانی دیوار های پوششی
3025
rtl,portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-3025,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,

اتاق مدیریت

 
دسته بندی
گالری دکوراسیون
درباره نویسنده

اتاق مدیریت

  اتاف مدیریت که یک اتاق کوچک در یک بیزینس کوچک است تا اتاق مدیر عامل که یک اتاق بزرگتر برای شرکت های بزرگ تجاری به شمار می رود همواره قلب یک شرکت بشمار می رود و شرکت های مختلف بر حسب کار، درآمد و نوع مشتریان خود می بایست به دکوراسیون آن اهمیت بدهند، تا بتوانند گفته ها و تعهدات خود را با استفاده از دکوراسیون و فضای اتاق در دید و نظر مشتریان نمایان تر کنند.

  اتاق مدیرعامل بیانگر نوع دید و نگرش یک شرکت است. استفاده از رنگ، نور، نوع چیدمان، فضاسازی ها و حتی موقعیت اتاق در یک ساختمان به صورت ناخودآگاه در مشتری تاثیر می گذارد و مشتریان حتی از نظم و دقت و تمیزی محیط به صحت و دقت مدیرعامل پی ببرد.

طراحی اتاق مدیریت

   براي اينكه اتاق رئيس را متفاوت نشان دهيد مي‌توانيد از موقعيت اتاق در ساختمان هم استفاده كنيد. بهتر است در بالاترين يا پايين‌ترين طبقه ساختمان باشد يا اينكه همه نقاط مجموعه با گرايش به مركزيت به اتاق رئيس ختم شوند.

   به ورودي اتاق رئيس نيز بايد توجه شود. اين ورودي بايد دعوت‌كننده باشد، دري كه در يك حفره داخل ديوار قرار گرفته يا مصالح خاصي براي ساخت آن به كار رفته يا از نورپردازي ويژه‌اي در كناره‌هاي آن استفاده شده، مي‌تواند يك ورودي متفاوت باشد. وقتي وارد اتاق مي‌شويد قبل از هر چيز بايد خود رئيس را پشت ميزش ببينيد، حال اينكه در بسياري از دفاتر بايد براي ديدن رئيس از كنار ميز كنفرانس بگذريد تا بتوانيد او را ببينيد.

  براي متفاوت جلوه دادن اين فضا نسبت به ساير قسمت‌ها، مي‌توان از مصالحي متفاوت و با كيفيتي بالاتر استفاده كرد يا سبك اين اتاق را به‌طور كلي تغيير داد. براي مثال در مجموعه‌اي مدرن مي‌توان اتاق مديريت را كلاسيك طراحي كرد.

چیدمان و مبلمان اتاق مدیریت

  چیدمان و مبلمان هر بخش از فضای اداری باید دارای تناسب با دیگر بخشها باشد اما در دکوراسیون اتاق ریاست گاهی استفاده از تضاد میتواند این فضا را لوکس تر، پر اهمیت تر و مجزاتر از بخش های دیگر نشان دهد.

  اتاق مدیریت حتما” به یک نیم ست نیاز دارد که می باید مقابل میز رئیس قرار بگیرد هرچه این مبلمان راحت تر و حتی خوش رنگتر باشد باعث آرامش بیشتر میشود.صندلی رئیس باید یک صندلی بلند و پر ابهت و درعین حال ساده باشد.

  یک کتابخانه با میز انتخابی از ضروریات یک اتاق ریاست تاثیرگذاراست. محتویات کتابخانه باید مملو از کتابهایی مرتبط با حوزه کاری فعالیت شرکت باشد.

  هم چنین یکی از مناسب ترین متریال ها برای اتاق مدیریت،چوب است. وقتی شما از میز کلاسیک استفاده می کنید، از دید مراجعه کننده، شما فردی با اصالت و با نفوذ هستید.

نورپردازی اتاق مدیریت

  همان‌طور که شخص اول در یک تابلو با استفاده از نورپردازی قابل تشخیص است، در یک دفتر کار نیز، اتاق یک مدیر می‌تواند با پرهیز از هزینه‌های سرسام آور و فقط با یک نورپردازی ساده از سایر اتاق‌ها متمایز باشد.

  روش اصولی نورپردازی برای مطالعه تابش نور از سمت چپ است و اگر شخص پشت به نور قرار بگیرد سایه خودش روی میز می‌افتد اما با توجه به تاثیر این نور از لحاظ بصری و روانی، می‌توان این مشکل را با استفاده از نورپردازی مناسب حل کرده و روی ایجاد عواملی برای جلب اعتماد ارباب رجوع تمرکز کرد. شاید شما به‌عنوان یک ناظر اصلا متوجه نباشید که دلیل اعتمادی که ناگهان به فرد پشت میز پیدا کرده‌اید چیست یا برعکس چرا مایل هستید هر چه سریع‌تر از این اتاق خارج شوید.

0