ایران کناف | اتاق مطالعه
" سیستم های ساخت و ساز خشک کناف " l سیستم ساخت و ساز خشک l دیوارهای پوششی و جداکننده l سقف کاذب مشبک و یکپارچه l صفحات گچی و سیمانی l تایل سقفی و مقاطع فولادی
کناف سقف کاذب کناف سقف سقف کناف کناف سقف پذیرایی سقف کاذب کناف طرح کناف کناف کاری طرح سقف کاذب عکس کناف مدل کناف سقف طرح سقف کناف مدل سقف کاذب کناف انواع سقف کاذب اجرای سقف کاذب تایل گچی سقف مشبک ساخت و ساز خشک سیستم کناف مقاطع فولادی سقف یکپارچه صفحات گچی صفحات سیمانی دیوار های پوششی
2543
rtl,portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-2543,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,

اتاق مطالعه

 
دسته بندی
گالری دکوراسیون
درباره نویسنده

اتاق مطالعه

   امروزه استفاده از انواع طرح کتابخانه های خانگی رواج پیدا کرده اند و حتی بخشی از اتاق به کتابخانه اختصاص داده می شود. همیشه برای طراحی کتابخانه خانگی سعی کنید محیطی از خانه را انتخاب کنید که ساکت تر و کم رفت و آمد تر است.

درباره اتاق مطالعه

  در حالت کلی کتابخانه ها و قفسه های چوبی خانگی به دو دسته تقسیم می شوند، کتابخانه های قابل حمل و جابجایی که مثل میز تلویزیون و دراور و … می توانید آنها را ازخانه به خانه دیگر ببرید و دسته دیگر کتابخانه های سفارش سازی شده و فیت شده هستند که یا هنگام ساخت و ساز خانه توسط معمار طراحی و اجرا میشوند و یا توسط صاحب خانه سفارش ساخت آنها داده میشود. این قفسه ها معمولا در قسمتی از خانه مثلاتاق نشیمن یا پذیرایی و یا روی یکی از دیوارهای راهرو ساخته و جا داده میشوند و مسلما بخاطر شکل و سبک ساختی که دارند قابل استفاه در جای دیگری نیستند و تا وقتی خانه هست این کتابخانه هم هست و حق ندارد جایی برود.

   در حالت معمول این قفسه ها را از جنس چوب و تخته میسازند ولی در بعضی موارد هم به صلاحدید و سلیقه سازنده و صاحبخانه امکان دارد از گچ یا مصالح ساختمانی دیگر نیز استفاده شود. بزرگترین و غیر قابل انکارترین مزیت کتابخانه ها و قفسه های سفارشی سازی طرز قرارگیری آنهاست منظور از طرز قرار گیری فیت بودن آنها در جای خود است و فضای پرت و بلا استفاده در اطراف آنها دیده نمی شود.

  رنگ ها و بافت ها می توانند در سبک و جلوه دکوراسیون کتابخانه خانگی شما بسیار موثر باشند. بنابراین هوشمندانه و با اطلاعات کافی به انتخاب رنگ و بافت برای وسایل کتابخانه خود بپردازید. برای مثال بافت های چوبی بزرگ با رنگ های تیره، سبکی کلاسیک و آنتیک به کتابخانه خانگی شما می دهد. همچنین بافت های ظریف تر با رنگ های روشن و ملایم سبکی مدرن ایجاد می کنند و سبب می شوند فضای کتابخانه شما بازتر و وسیع تر گردد.

   کتابخانه خانگی صرفا به قفسه های پر از کتاب ختم نمی شود، بلکه وجود وسایلی از قبیل میز و صندلی راحت، قالیچه و نورپردازی مناسب و اصولی بسیار لازم و ضروری هستند. زیرا هر کدام از این وسایل می توانند در راحت تر و آرام تر شدن محیط کتابخانه کمک کنند و سبب شوند محیطی گرم و خوشایند برای مطالعه شما فراهم گردد.

1