ایران کناف | فضای تلویزیون
" سیستم های ساخت و ساز خشک کناف " l سیستم ساخت و ساز خشک l دیوارهای پوششی و جداکننده l سقف کاذب مشبک و یکپارچه l صفحات گچی و سیمانی l تایل سقفی و مقاطع فولادی
کناف سقف کاذب کناف سقف سقف کناف کناف سقف پذیرایی سقف کاذب کناف طرح کناف کناف کاری طرح سقف کاذب عکس کناف مدل کناف سقف طرح سقف کناف مدل سقف کاذب کناف انواع سقف کاذب اجرای سقف کاذب تایل گچی سقف مشبک ساخت و ساز خشک سیستم کناف مقاطع فولادی سقف یکپارچه صفحات گچی صفحات سیمانی دیوار های پوششی
2484
rtl,portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-2484,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,

فضای تلویزیون

 
دسته بندی
گالری دکوراسیون
درباره نویسنده

فضای تلویزیون

    تلویزیون های مدرن امروزی معمولا روی دیوار نصب می شوند، بزرگترین حسن این روش حذف میز تلویزیون های بزرگ است که معمولا کاربرد چندانی نداشتند و فضای زیادی را اشغال میکردند. ولی وقتی نام تلویزیون و جایگاه آن به میان بیاید ناخودآگاه اهمیت جایگاه آن نیز مشخص میشود چون چه میهمانان و چه میزبانان گاهی برای دقایق یا ساعتی چشمشان خیره به تلویزیون و محدوده آن است. از این رو باید با فضای اطراف و دیوار پشتی تلویزیون را طوری طراحی و نما سازی کرد که جای خالی میز تلویزیون احساس نشود و در مقابل از فضای موجود هم به بهترین شکل ممکن استفاده بهینه شود که هم کمک شود که از فضای موجود بیشتر بهره برده شود و هم تا حدی به سطح تزیینی و زیبایی اتاق افزوده شود.

مطالب بیشتر درباره فضای تلویزیون

   مدل میزهای امروزه تنها یک میز ساده نیستند بلکه یک میز تلویزیون با یونیت های چند کاره هستند. در طراحی و ساخت این مدل میزها سعی میشود تا ظرافت میز حفظ شود ولی در عین حال از فضای موجود اطرف تلویزیون به بهترین شکل ممکن استفاده شود و پرتی ایجاد نشود.

   یونیت های دیواری، ست های چوبی هستند که از چند بخش مختلف مثل شلف (طاقچه چوبی) و کمد و کتابخانه و میز تلویزیون و بعضی ملزومات دیگر تشکیل شده اند. چند سالی می شود که استفاده از این مدل یونیت های دیواری باب و مد شده است و مزایای استفاده از این یونیت های دیواری باعث شده که افراد تمایل زیادی به استفاده از آنها داشته باشند.

   صرفه جویی در فضا، طراحی شیک و زیبا و حالت ست گونه و یکدست و یکرنگ بودن تجهیزات، از مهمترین محاسن یونیت های دیواری است. از یونیت های دیواری معمولا در دکوراسیون اتاق پذیرایی و نشیمن استفاده می شود و جنس آنها در ۹۹ درصد موارد، چوبی و از ام دی اف است و با طرح ها و رنگ بندی های متنوع می باشند.

1