ایران کناف | سالن انتظار
سیستم های ساخت و ساز خشک کناف
خرید کناف، فروش کناف، سقف کناف، سقف کاذب کناف، دیوارهای پوششی کناف، دیوارهای جداکننده کناف، سقف یکپارچه کناف، سقف مشبک کناف، طراحی کناف، کناف کاری، سیستم ساخت و ساز خشک کناف، اجرای کناف، نصب کناف، مدل کناف، پکیج کناف، کناف اتاق خواب، کناف آشپرخانه، مشاوره کناف، مدل کناف، طرح کناف، پروفیل کناف
3009
rtl,portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-3009,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,

سالن انتظار

 
دسته بندی
گالری دکوراسیون
درباره نویسنده

سالن انتظار

   هنگامی که فرد در اتاق انتظار قرار می گیرد باید حس کند که به محیطی دوستانه و صمیمی قدم گذاشته است و این در ایجاد اعتماد فرد به مجموعه موثر است. دکوراسیون این فضا باید گرم و عاری از استرس باشد و وجود مبلمانی راحت این حس را قوت می بخشد آن چنان که گویا فرد حس می کند در یک فضایی که مشابه با یک اتاق نشیمن است قرار دارد واین سبب ارتباط بیشتر وی با این محیط می شود.

  در دکوراسیون اتاق انتظار رنگی که برای دیوار و مبلمان استفاده شده باید با هم هارمونی داشته باشد و محیطی بی آلایش و گرم را ایجاد کرده است. در نظر اول نوع مبلمان به فرد حس راحتی را القا کند و در وی آرامش وآسودگی خیال را ایجاد کند.

 

مبلمان سالن انتظار

  وقتی فردی به فضایی اداری مراجعه می کند ممکن است مجبور باشد لحظاتی را منتظر بماند؛ در نتیجه در این فضا به میز منشی یا پذیرش و مبلمانی برای نشستن اشخاص نیاز است.

  درباره نحوه قرارگیری میز منشی و میز های کارمندی در محیط اداری نکته مهمی وجود دارد و آن اینکه ارباب رجوع نباید به پشت میز دسترسی و احاطه داشته باشد ویا نسبت به صفحه مانیتور و اطلاعات شخصی دید داشته باشد.مکان قراردادن میز منشی میبایست به صورتی باشد که تسلط کافی به درب ورودی و یا درب اتاق مدیر داشته باشد.

  در سالن یا اتاق انتظار نیز چیدمان مبلمان اداری باید طوری باشد که ارباب رجوع به قسمت های خصوصی مجموعه اشراف نداشته باشد.

  مبلمان سالن انتظار الزاما” نباید شکل رسمی و معمول مبلمان اداری را داشته باشد. تعداد و شکل این مبلمان به تعداد اشخاص مراجعه کننده بستگی دارد. در مورد انتخاب یا طراحی این مبلمان باید در نظر داشت که درجه راحتی میبایست بین مبلمان رسمی اداری و مبلمان راحتی نشیمن باشد.

0